Jesteś tutaj: Strona główna  › Integracja techniczna

Integracja techniczna z Paysafecard


Integracja techniczna paysafecard w 4 krokach

Zastanawiasz się, jak dokładnie wygląda integracja paysafecard poprzez serwis Paymenterio? To proste. Przedstawiamy Ci przebieg całego procesu. Dowiedz się, jak będzie wyglądać integracja techniczna paysafecard poprzez serwis Paymenterio.

Podjęcie decyzji o współpracy z paysafecard to tylko chwila, a dzięki serwisowi Paymenterio również przeprowadzenie procesu nie będzie trwać długo. Wystarczy tylko zgłosić firmę do naszego serwisu, a my zajmiemy się resztą. Oto jak przebiega integracja paysafecard poprzez nasz serwis w czterech krokach.

 

 1. Zgłaszamy firmę do Paysafecard
   

Wnioskujemy o dodanie Twojej firmy do serwisu paysafecard. Dzięki umowie o współpracy, weryfikacja zajmuje niewiele czasu. Oczekiwanie na akceptację firmy trwa maksymalnie 1 dzień roboczy.

 

 1. Przekazujemy umowę
   

Proces ten odbywa się poprzez sieć internetową. Oczekujemy na przesłanie skanu podpisanej z Twoją firmą umowy. Od tego momentu oficjalne jesteś partnerem paysafecard. Przekazanie umowy online znacznie usprawnia proces, a przede wszystkim daje Ci niezwykłą wygodę i zajmuje dosłownie chwilę.

 

 1. Przesyłamy pliki integracyjne do bramki Paysafecard
   

Wysyłamy do Twojej firmy pliki integracyjne. Pozwolą one na pełną konfigurację Twojego serwisu z paysafecard. Kiedy zakończysz ich instalację, można powiedzieć, że integracja techniczna paysafecard przebiegła pomyślnie - na Twojej stronie internetowej widać już wprowadzone zmiany.

 

 1. Testujemy, jak sprawnie przebiegła integracja paysafecard
   

Po instalacji, należy przetestować działanie systemu płatności. Pomagamy sprawdzić działanie paysafecard na stronie internetowej, a po przetestowaniu sprawności serwisu cały czas pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Nie zastanawiaj się i przeprowadź integrację paysafecard, a Twoja firma na pewno na tym zyska. My załatwiamy za Ciebie wszelkie formalności, a Ty dostrzegasz zalety nowego modelu płatności.

Jeśli chcesz, aby Twój biznes nabrał tempa i pragniesz dać swoim klientom możliwość nowoczesnych płatności, idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy będzie paysafecard. Współpraca z serwisem daje niesamowite możliwości dla rozwoju biznesu.

 

Poznaj więcej zalet podjęcia współpracy poprzez Paymenterio.