Jesteś tutaj: Strona główna  › Współpraca

Współpraca z Paysafecard

 

 

6 zalet współpracy z Paymenterio
 

Pragniesz, aby Twój biznes się rozwijał? Chcesz zapewnić swoim klientom wygodny sposób płatności? Zastanawiasz się nad podpisaniem umowy z paysafecard? Współpraca z serwisem jest efektywna, ale jej nawiązanie to długotrwały proces. Podpowiemy Ci, w jaki sposób możesz go przyspieszyć.

Po prostu zgłoś się do Paymenterio i załatw formalności w ciągu kilku dni. My zajmiemy się procedurami, a Ty będziesz cieszył się efektami.

Zobacz, ile zalet ma korzystanie z Paymenterio:
 

 1. Niższe stawki prowizyjne niż w umowie z Paysafecard
   

Nasza oferta prowizyjna sprawia, że Twój biznes będzie generował jeszcze większe zyski. W Paymenterio uzyskasz lepszą propozycję od tej, którą zaproponowałby Ci serwis Paysafecard. Umowa jest dobierana indywidualnie do potrzeb Twojego biznesu. Jeśli chcesz poznać dokładne warunki przyznawania prowizji Paysafecard, napisz do nas.
 

 1. Szybka integracja i rejestracja w Paysafecard
   

Tylko 2 dni robocze, a Twój biznes będzie czerpał korzyści z płatności paysafecard. Rejestracja Paysafecard bezpośrednio w ich serwisie zajmuje wiele czasu, a my załatwiamy to od ręki. Poznaj również szczegóły procesu integracji paysafecard.

 

 1. Logo Twojej firmy na stronie paysafecard
   

Współpraca z serwisem daje Ci wiele korzyści. Dzięki temu stajesz się bardziej wiarygodny i zyskujesz kolejnych klientów bezpośrednio ze strony paysafecard. Umowa zawarta poprzez serwis Paymenterio daje Ci możliwość wypromowania swojego biznesu, a kompetencje Twojej firmy są niepodważalne.

 

 1. Kampanie marketingowe przy udziale paysafecard
   

Rejestracja Paysafecard poprzez nasz portal otwiera przed Twoją firmą nowe możliwości. Paymenterio daje Ci możliwość znalezienia partnerów w biznesie. Odszukasz tutaj firmy powiązane między innymi z rynkiem gamingowym i nawiążesz wielopoziomową współpracę z osobami ze swojej branży.
 

 1. Bramka płatności nie sygnowana przez Paymenterio
   

Nie musisz obawiać się, że Twoi klienci z dystansem będą podchodzić do tego typu płatności na Twojej stronie. Bramka nie będzie miała żadnych dodatkowych oznaczeń. Twoi klienci nie dostaną informacji o korzystaniu z Paymenterio. Pojawią się tylko informacje o metodzie płatności - paysafecard. Umowa gwarantuje Ci najlepsze warunki.
 

 1. Oficjalne partnerstwo i rejestracja w Paysafecard
   

Paysafecard i rejestracja w programie przyniesie Twojej firmy wiele korzyści. Zyskasz wsparcie jednego z najbardziej znanych serwisów kojarzonych z płatnościami online. Zostaniesz partnerem paysafecard. Korzystanie z serwisu przyniesie wiele korzyści dla Twojego biznesu. Jednocześnie pozwoli Twoim klientom na dokonywanie szybkich, anonimowych płatności. Poznaj więcej zalet paysafecard.